O nas

 

SCANTRAVEL.PL - WYJEDŹ Z NAMI NA WAKACJE !

scantravel.pl jest nowym ogólnopolskim internetowym serwisem turystycznym, aktualizowanym kilka razy w ciagu dnia. Dzięki niemu mają Państwo możliwość rezerwacji biletów, ubezpieczeń oraz imprez turystycznych 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie.

Nasz młody i energiczny zespół pracowników postara się spełnić wszelkie Państwa oczekiwania w zakresie doradztwa i pomocy przy rezerwacji wymarzonej imprezy turystycznej. Jeśli nie znajdą Państwo odpowiadającej Wam imprezy za pomocą wyszukiwarki - prosimy o kontakt mailowy: biuro@scantravel.pl -  przygotujemy indywidualną ofertę wg Państwa życzenia.

Współpracujemy tylko z renomowanymi i wiarygodnymi touroperatorami. Każdy z nich posiada niezbędne, dla prowadzenia działalności turystycznej, licencje i ubezpieczenia. Naszymi Partnerami są między innymi: Alfa Star, Exim Tours, Ecco Holiday i Ecco Travel, Sigma Travel, Oasis Tours oraz wielu innych.

 

Serdecznie zapraszamy !

Zespół scantravel.pl

 Ceny wszystkich imprez turystycznych oferowanych na naszej stronie są identyczne z cenami touroperatorów, w związku z czym za zakupy u nas nic Państwo nie dopłacacie !

 

scantravel.pl | Wypromuj również swoją stronę