Jak rezerwować?

 
Jesteście Państwo po raz pierwszy w naszym serwisie ?

Nie wiecie jak zarezerować i wykupić wymarzoną ofertę wakacyjną ?

Z przyjemnoscią Wam to ułatwimy przedstawiając zaledwie kilka kroków dzielących Was od wyjazdu (jednocześnie zaznaczamy, że wypełnienie formularza rezerwacyjnego NIE jest jednoznaczne z dokonaniem wiążącej rezerwacjiNIE wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek kosztów).

 
Krok 1

Zapraszamy do przejrzenia naszych wakacyjnych ofert. W wyszukiwarce należy wybrać interesujący Państwa kierunek wyjazdu, termin, ilość osób towarzyszących, aby otrzymać listę wyników ofert wszystkich touroperatorów.

Krok 2

Z wyświetlonej listy ofert należy wybrać te, które najlepiej spełniają Państwa oczekiwania. Każda oferta zawiera szczegółowy opis hotelu, atrakcji dla turystów, sposobów wyżywienia, dat możliwych wyjazdów itp. Obok  oferty znajdą Państwo przycisk: "Rezerwacja wstępna".
 

Krok 3

Jeśli wybrali Państwo możliwość dokonania "Rezerwacji wstępnej" system poprosi o wypełnienie krótkiego zgłoszenia-zapytania. Należy wpisać informacje na temat ilości uczestników wycieczki (także dzieci), podać ich imiona i nazwiska oraz daty urodzenia, Państwa dane teleadresowe, telefon kontaktowy oraz adres mailowy.  

Krok 4

Po wypełnieniu przez Państwa formularz zostanie przesłany do naszego Systemu Rezerwacji. Po potwierdzeniu dostępności miejsc zgłosi się do Państwa nasz pracownik, ktory od tej pory bedzie Państwa opiekunem w dalszym procesie rezerwacji. Od niego otrzymacie Państwo dokumenty rezerwacji, które należy dokładnie przeczytać, wydrukować, czytelnie podpisać i przesłać faxem na numer (0-22) 751-81-31.

 

Krok 5

Po otrzymaniu od Państwa wypełnionych dokumentów poprosimy jeszcze o dokonanie wpłaty (o szczegółach płatności poinformujemy Państwa w momencie wysyłania dokumentacji - patrz Krok 4) za pomocą przelewu. Gdy tylko pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie, otrzymacie Państwo, telefonicznie lub mailowo, potwierdzenie stałej rezerwacji. Dokumenty podróży - m.in. bilety lotnicze będziecie Państwo mogli odebrać w dniu wyjazdu, w ustalonym miejscu na lotnisku, w autokarze, lub zostaną one przesłane pocztą pod wskazany adres.

 

Ostatni krok to...pakowanie walizek i wyjazd na wakacje :-)

Życzymy wszystkim pięknej pogody i wspaniałego wypoczynku !

Zapraszamy ponownie !

Zespół scantravel.pl