Aby otrzymywać informacje o nowych ofertach i promocjach, prosimy wpisać swój adres e-mail:

Prywatność

 

Zespół scantravel.pl pracuje w oparciu o "Ustawę o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ". Wszyscy nasi pracownicy zobowiązani są do nie ujawniania i nie rozprzestrzeniania danych osobowych Klienta, w myśl obowiązującej umowy o poufności danych. Udostępnienie danych osobowych ma charakter dobrowolny i związane jest wyłącznie z procedurą rejestracji i zakupu oferty turystycznej.

Przetwarzane przez scantravel.pl dane osobowe pobierane są w momencie wypełnienia przez Państwa formularza wstępnej rezerwacji lub zaprenumerowania newslettera. W formularzu rejestracyjnym będą Państwo poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych, takich jak: imię i nazwisko, miasto, numer telefonu i adres email. W formularzu należy też zaznaczyć, czy jest się zainteresowanym otrzymywaniem newslettera, zawierającego informacje o nowych ofertach portalu scantravel.pl, a także - zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych - wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów scantravel.pl .

Strona scantravel.pl zawiera także linki prowadzące do innych stron internetowych - np rezerwacji biletów, zakupu ubezpieczeń czy kart Euro<26. Informujemy, iż serwisy te nie podlegają Polityce Prywatności.

Zapewniamy Państwu pełen wgląd do Waszych danych osobowych zapisanych w naszym serwerze. W każdej chwili możecie je Państwo zweryfikować, zmienić lub usunąć. Rezygnację z istnienia w naszej bazie danych prosimy kierować na adres biuro@scantravel.pl .

 

W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji !

zespół scantravel.pl

 

 

 

 

 

 

Wymiana linków Free webpage Strony www Check Page Rank Mapa polski Darmowe artykuły Ogłoszenia matrymonialne Kwatery prywatne Praca na wakacje Ogłoszenia zwierzęta Domy Motocykle