Nasi partnerzy

Oasis Tours

OASIS TOURS - zaplanuj z nami urlop!

Na rynku polskim działamy już ponad czternaście lat, będąc członkiem Polskiej Izby Turystyki. Co roku z naszych usług korzysta kilkadziesiąt tysięcy Klientów. Co stawia biuro na pozycji lidera pośród tour operatorów specjalizujących się w wyjazdach do Tunezji i Egiptu.

Jesteśmy Organizatorem Turystyki, numer zezwolenia na prowadzenie działalności turystycznej wydane przez Wojewodę Mazowieckiego 535. Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych posiadamy gwarancję ubezpieczeniową w związku z prowadzoną przez nas działalnością, wystawioną przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Działamy w ramach grupy Thalassa Group będącej w posiadaniu siedmiu hoteli w Tunezji oraz udziałów w agencjach nieruchomości i bankach. W oparciu o długoletnie doświadczenie w branży turystycznej, przy wykorzystaniu korzyści z przynależności do silnej grupy, dokładamy wszelkich starań, aby w jak najpełniejszym zakresie spełnić Twoje oczekiwania dotyczące udanego wyjazdu.

Wybierając OASIS TOURS możesz być pewien, że przeżyjesz niezapomniany i słoneczny urlop za niezwykle korzystną cenę. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby oferowane przez nas usługi były najwyższej jakości, przy zachowaniu odpowiednich standardów. Troszczymy się o to, by pracownicy naszego biura podróży byli dobrze wyszkoleni i służyli fachową pomocą w każdej sytuacji, zarówno w fazie planowania wakacji, jak i podczas pobytu za granicą.

Twoje marzenia są dla nas najważniejsze, dlatego OASIS TOURS to gwarancja udanego wypoczynku i wspaniałych wspomnień.

Nie szukaj, już znalazłeś!

OASIS TOURS - to Twój wakacyjny partner!


Więcej szczegółów na temat niektórych naszych partnerów: