Nasi partnerzy

Mactour

Już od ponad 6 lat nieprzerwanie istniejemy na rynku turystycznym, oferując wysokiej jakości świadczenia turystyczne. Wykwalifikowana, doświadczona kadra oraz wyjątkowy charakter naszego biura, zapewniają rzetelną, fachową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Przez cały rok jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie: rezerwacji hotelowej, rezerwacji lotniczej, organizacji wyjazdów indywidualnych, organizacji szkoleń, kongresów, konferencji i wyjazdów motywacyjnych. Ponadto w sezonie zimowym, specjalnie z myślą o miłośnikach białego szaleństwa, tworzymy niepowtarzalną ofertę na wynajem pokoi, apartamentów oraz pensjonatów w najsłynniejszych narciarskich kurortach na terenie Austrii, Włoch i Słowacji.

Ponadto żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnego Turysty, współpracujemy z renomowanymi biurami podróży z całej Polski, oferując naszym Klientom niezapomniany wypoczynek w najpopularniejszych kurortach turystycznych.

Jeśli Państwa marzeniem jest podróżowanie i zwiedzanie najpiękniejszych zakątków świata, serdecznie zapraszamy do nas, gwarantujemy iż dokonamy wszelkich starań, aby Państwa marzenia stały się rzeczywistością.


Więcej szczegółów na temat niektórych naszych partnerów: