Nasi partnerzy

GTI Travel Poland

GTI jest niewątpliwie jednym z największych touroperatorów na Riwierze Tureckiej, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością wśród turystów z Niemiec, Polski, Holandii i Rosji. Nasze logo znane jest w całej Europie i kojarzy się zawsze z udanym wypoczynkiem.
Osiągnięcie tej pozycji nie było łatwe, a wymagania, jakie nam Państwo stawiacie sprawiają, że z roku na rok staramy się polepszyć jakość oferowanych usług, nad czym pracują setki doświadczonych pracowników w całej grupie GTI. Ich wiedza i zamiłowanie do turystyki pozwoliły poskładać razem wszystkie elementy układanek jakimi są: wakacje, urlop, relaks, słońce, plaża, uśmiech, zadowolenie i wypoczynek tak, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z każdej chwili spędzonej z nami w Turcji.
Główna siedziba GTI znajduje się w Turcji w Antalyi, dzięki czemu możemy na bieżąco spełniać Państwa oczekiwania, rozwiązywać problemy, pomagać, słowem opiekować się Państwem w jak najlepszy sposób. Naszym ogromnym atutem jest doskonała znajomość rynku tureckiego, zwyczajów, możliwości które ma Państwu do zaoferowania Turcja. Dodatkowo wzmacnia naszą pozycję ponad 12 letnia praktyka w obsłudze gości, a zaczynaliśmy od bardzo wymagającego partnera, jakim są klienci z Niemiec. Udało się nam zdobyć ich zaufanie i od tamtej pory zdobywamy je w każdym kolejnym kraju, w którym zakładamy biuro z logo GTI.
Wraz z pozostałymi członkami holdingu Kayigroup, GTI oferuje najlepszy serwis we współpracy z hotelami własnej sieci Riva, linią lotniczą Sky Airlines i biurami incomingowymi Kayitur i BlackEagle.
Sprawdźcie nas, wybierzcie się z nami na Riwierę Turecką raz a będziecie wracać tam co rok, za każdym razem odkrywając nowe oblicze Turcji.


Więcej szczegółów na temat niektórych naszych partnerów: