Nasi partnerzy

Sun & Fun Holidays

 Zapraszamy do świata Sun & Fun Holidays - cały rok trwających wakacji, pełnych słońca, zabawy i uśmiechu. Naszym celem, który z przyjemnością realizujemy, jest dbanie, aby Państwa urlop spędzony za naszym pośrednictwem należał do jak najbardziej udanych. Przedstawiona Państwu oferta jest wynikiem wnikliwej analizy jakości oraz cen wybranych hoteli. Wprowadziliśmy też nowe kierunki, między innymi po to, aby tym z Państwa, którzy są już naszymi stałymi Klientami, zaproponować coś innego.

    W tym sezonie letnim zapraszmy Państwa do Tunezji, jednakże nowością jest Tabarka - region, który nie jest jeszcze dobrze znaną częścią tego kraju, a niewątpliwie zasługuje na uwagę.

    Proponujemy wakacje w Egipcie, w najbardziej znanych kurortach Morza Czerwonego, czyli Hurghadzie i Sharm El Sheikh. Ale i tu pojawia się niespodzianka: zupełnie nowy kierunek - Taba. Świetnie przygotowana baza hotelowa i zgoła odmienny Egipt, niż ten co już dobrze Państwu znany. Dla lubiących zwiedzać - ciekawe programy objazdowe z rejsem po Nilu.

    Tych z Państwa, którzy cenią sobie wyjątkowo szerokie i piaszczyste plaże, zapraszamy do Maroka, wraz z jego bogactwem kulturowym, które można bliżej poznać podczas wycieczki objazdowej.

    Starannie przygotowana oferta hoteli w Turcji to nowość, która - mamy nadzieję - spotka się z Państwa zainteresowaniem. Riviera turecka to miejsce od dawna lubiane i często wybierane na wakacje. Proponujemy Państwu hotele w Alanyi, Kemer, Belek i Side.

                                                     Życzymy miłych i pełnych słońca wakacji 

                                                                                  Sun & Fun Holidays


Więcej szczegółów na temat niektórych naszych partnerów: