Nasi partnerzy

Ecco Travel

Siedziba Ecco Travel znajduje się w Poznaniu. W biurze centrali nad opracowaniem i obsługą oferty każdego dnia pracuje zespół ponad czterdziestu osób połączonych wspólną pasją - podróżowaniem. Przygotowane przez nas wycieczki dostępne są w sieci biur oznaczonych logo Ecco Travel, a także w wielu biurach podróży, które pośredniczą w sprzedaży na zasadach agencyjnych. Nasza praca nie ogranicza się do obsługi sprzedaży w Polsce. Na miejscach wakacyjnych na wybranych kierunkach oczekują na klientów polskojęzyczni rezydenci i pracownicy naszych kontrahentów, których kompetencje potwierdzone są odpowiednimi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem.

Biuro podróży Ecco Travel jako organizator wypoczynku oferuje:

"Egzotyczne Plaże" - wyjazdy indywidualne w najatrakcyjniejsze miejsca wypoczynkowe na całym świecie. Są to najczęściej tygodniowe lub dwutygodniowe wycieczki samolotowe z wylotami z Warszawy, ale także z Poznania, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Gdańska. Oferty obejmują zawsze: przelot, zakwaterowanie w hotelu, transfery z lotniska do hotelu, opiekę lokalnego agenta oraz ubezpieczenie. Każdy taki pakiet pobytowy może zostać wzbogacony o wybrane przez klienta z naszej bogatej oferty wycieczki fakultatywne w miejscu wakacji.

"Egzotyczne wyprawy" - oferta zawiera wycieczki objazdowe do dalekich egzotycznych miejsc całego świata i jest propozycją dla klientów szukających przygód w odległych kulturowo i geograficznie zakątkach kuli ziemskiej. Oferta zawiera zarówno programy krótkie, z tygodniowym zwiedzaniem na miejscu, jak i dłuższe łączące zwiedzanie z pobytem na plaży.

Partnerami Ecco Travel w zakresie przelotów są znane i sprawdzone linie lotnicze. Bogactwo oferty dla klienta indywidualnego narzuca konieczność współpracy z wieloma międzynarodowymi przewoźnikami, między innymi: Air France, KLM, Austrian Airlines, Lufthansa, British Arways, Alitalia, Finnair, Aeroflot, Aerosvit, Air India, Kenya Airways, Swissair i in. Rozkłady lotów na proponowane imprezy objazdowe znajdują się przy opisach poszczególnych programów.

Klientów naszego biura ubezpieczamy w Europaische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce.

Nasze biuro posiada zezwolenie na prowadzenie działalności organizatora i pośrednika turystycznego i jest wpisane do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 352 z.


Więcej szczegółów na temat niektórych naszych partnerów: