Nasi partnerzy

Otium Travel

Otium Travel Service świadczy usługi w zakresie organizacji wypoczynku we Włoszech, zarówno latem jak i zimą. Spółka powstała w 2003 i posiada gwarancje ubezpieczeniową M 105084 w Signal Iduna, zabezpieczenie to zostało dokonane na rzecz Marszałka Województwa Małopolskiego. Zezwolenie Marszałka Województwa Małopolskiego nr D/468/03/29/2004

Latem flagową ofertę stanowią indywidualne wyjazdy na Sycylię i Kalabrię, ale oferta Otium jest szeroka, jak długie włoskie, gorące wybrzeże: Ligurii, Toskanii, Wyspy Ischia, czy okolic Rimini (a to tylko niewielka jej część). Sprawdzeni i wypróbowani partnerzy ze strony włoskiej pozwalają na zaproponowanie bardzo dobrych cen na wybrane apartamenty i hotele, co czyni je niezwykle korzystnymi na tle innych, podobnych propozycji, pochodzących z krajów basenu Morza Śródziemnego. Wartością dodaną letniego wypoczynku są specjały kuchni włoskiej.

Jednakże Włochy, to numer jeden dla polskich miłośników sportów zimowych. Sprawdzona, różnorodna oferta, sieć agentów oraz przede wszystkim Klienci, którzy nam zaufali; stanowi nasz kapitał. Wszystko to pozwoliło nam na uzyskanie dominującej pozycji na rynku zimowych wyjazdów Polaków, już w sezonie zimowym 2005/6. Otium jest oficjalnym przedstawicielem na Polskę regionu Vialattea w Piemoncie z olimpijskim trasami w Sestriere oraz stacji Valmalenco w lombardzkim regionie Valtellina.


Oferta zimowa obejmuje dojazd własny i autokarowy we włoskie Alpy i Dolomity. Dodatkowo proponujemy przeloty liniami Alitalia, Pll Lot oraz Wizz Air do: Bergamo, Wenecji, Mediolanu i Turynu.

Specjalne podziękowanie za sprzedaż i promocję, otrzymaliśmy od władz turystycznych regionu Trydentu, który obejmuje słynne i popularne w Polsce doliny: Val di Fiemme, Val di Fassa, San Martino di Castrozza, Val di Sole, Tonale, Madonna di Campiglio, Paganella, Monte Bondone oraz Ski Tour dei Forti.

Zapraszamy i życzymy udanego wypoczynku.


Więcej szczegółów na temat niektórych naszych partnerów: