Nasi partnerzy

Best Reisen

Od 10 lat realizujemy Państwa marzenia o udanym urlopie. Specjalizujemy się w wyjazdach do Tunezji i Egiptu. Tych z Państwa, którzy chcieliby poznać z nami dalsze zakątki świata zapraszamy na Sri Lankę i Malediwy. Mamy nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku, będą to „przeboje” turystyczne!
Bez względu na to, czy wysyłamy klienta do skromniejszego hotelu, czy na ekskluzywny rejs albo do luksusowej willi nad oceanem – robimy wszystko aby każdy był zadowolony ze swych wakacji.
Cieszymy się uznaniem wielu klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm, doświadczenie i jakość naszych usług. Jesteśmy stabilną, rzetelną firmą, dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Nie dążymy do bycia organizatorem masowej turystyki. Dla naszych klientów oznacza to, że więcej czasu i starań im poświęcamy, że indywidualnie ich traktujemy, jesteśmy w stanie sprostać różnym życzeniom i sugestiom, które w natłoku umykają najpotężniejszym organizatorom turystyki. Pragniemy aby naszą największą reklamą nie był spot reklamowy czy bilbord ale zadowo-lony klient, który powierzył nam organizację swego urlopu i zareklamuje nas swym znajomym. Stąd nasza dbałość o szczegóły, najlepszy serwis i przystępne ceny. Współpracujemy ze sprawdzonymi kontrahentami, oferujemy zakwaterowanie w atrakcyjnych hotelach, przeloty renomowanymi liniami, zatrudniamy rzetelnych i profesjonalnych rezydentów, a to wszystko za konkurencyjne ceny!
W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i w celu wypełnienia obowiązków wynikających z „Ustawy o usługach turystycznych” posiadamy gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez TU Signal Iduna Polska. Naszą wiarygodność gwarantuje także zezwolenie na działalność turystyczną nr 144, wydane przez Wojewodę Mazowieckiego oraz przynależność do Warszawskiej Izby Turystyki.
Jesteśmy międzynarodową firmą, mającą swe oddziały w kilku krajach Europy. Dzięki jakości oferowanych przez nas usług osiągnęliśmy wysoką pozycję wśród touroperatorów: w Polsce, Czechach, Słowacji, Serbii i Czarnogórze, na Węgrzech i w Tunezji.


Więcej szczegółów na temat niektórych naszych partnerów: